Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0