Movies
Ratings
319
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 2.0
God of GamblersRated ★ 3.0
Last Hero in ChinaRated ★ 2.0
CommandoRated ★ 2.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 2.0
Con AirRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
God of Gamblers IIRated ★ 3.0
Royal TrampRated ★ 2.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 2.0
First StrikeRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 2.0
Going by the BookRated ★ 3.0
My WayRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0