Titles you rated
The SuspectRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5