Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0