Movies
Ratings
87
SunnyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Reign of AssassinsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
ChaosRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
ChawRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0