Movies
Ratings
50
The Day After TomorrowRated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
ElfRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0