Movies
Ratings
365
Love 911Rated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The CollectionRated ★ 4.0
The GameRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
VacancyRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
The Nanny DiariesRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
JunoRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0