Movies
Ratings
312
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
A BirthRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0