Titles you rated
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
FluRated ★ 1.5
Phantom ThreadRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.0
Up in the AirRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
A Ghost StoryRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5