Movies
Ratings
26
The Lion KingRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0