Titles you rated
DogtoothRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0