Movies
Ratings
54
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0