Movies
Ratings
117
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.5
My Week with MarilynRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0