Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 2.0
AliensRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 2.0