Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0