Movies
Ratings
108
71: Into the FireRated ★ 1.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The VowRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
DianaRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0