Movies
Ratings
169
Police StoryRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The AnarchistsRated ★ 2.0
Blood SimpleRated ★ 3.0
PoongsanRated ★ 3.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 1.0
Hard BoiledRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Shadow of a DoubtRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0