Titles you rated
The TowerRated ★ 2.5
SwordfishRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
MontageRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
FrequencyRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5