Titles you rated
Death NoteRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5