Movies
Ratings
93- WishRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0