Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 2.0
The Usual SuspectsRated ★ 1.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0