Movies
Ratings
231
Little NicholasRated ★ 5.0
Family TiesRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0