Movies
Ratings
350
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
ChawRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0