Titles you rated
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 1.5
San AndreasRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
HugoRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0