Movies
Ratings
859
ArrivalRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
GiftedRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0