Movies
Ratings
130
GrasshopperRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 5.0
The Liar and His LoverRated ★ 4.0
Liar Game: RebornRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Miss CongenialityRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0