Titles you rated
The ShallowsRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.0- The CureRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0