Movies
Ratings
34
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 1.0
SabrinaRated ★ 1.5
Birthday GirlRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5