Movies
Ratings
332
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 2.5