Movies
Ratings
122
CartRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0