Movies
Ratings
318
We Bought a ZooRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5