Movies
Ratings
219 Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0 Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
 ControllerRated ★ 2.0 ControllerRated ★ 2.0
 The Day After TomorrowRated ★ 4.0 The Day After TomorrowRated ★ 4.0
 TangledRated ★ 5.0 TangledRated ★ 5.0
 Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0 Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
 Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0 Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
 MementoRated ★ 4.0 MementoRated ★ 4.0
 SunnyRated ★ 4.0 SunnyRated ★ 4.0
 Coyote UglyRated ★ 4.0 Coyote UglyRated ★ 4.0
 (500) Days of SummerRated ★ 3.0 (500) Days of SummerRated ★ 3.0
 The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0 The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
 The RockRated ★ 4.0 The RockRated ★ 4.0
 Il MareRated ★ 4.0 Il MareRated ★ 4.0
 Mission: Impossible IIRated ★ 4.0 Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
 BatmanRated ★ 3.0 BatmanRated ★ 3.0
 ContagionRated ★ 3.0 ContagionRated ★ 3.0
 The OthersRated ★ 3.0 The OthersRated ★ 3.0
 The Italian JobRated ★ 4.0 The Italian JobRated ★ 4.0
 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0 The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
 She's the ManRated ★ 4.0 She's the ManRated ★ 4.0