Movies
Ratings
114
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 0.5
Music and LyricsRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 1.5
Memento MoriRated ★ 2.5
Norwegian WoodRated ★ 1.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0