Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0