Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Gran TurismoRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 0.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0