Titles you rated
Red CliffRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Saturday Night FeverRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.5
CocktailRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
NotoriousRated ★ 3.5
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
ToysRated ★ 3.5
ZoolanderRated ★ 4.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0