Movies
Ratings
29
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0