Movies
Ratings
37
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
I, FrankensteinRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0