Titles you rated
FrankensteinRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.5
WolfwalkersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
September 5Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The EelRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The MenuRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0