Movies
Ratings
51
OldboyRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
The SwanRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0