Movies
Ratings
20
Monsters UniversityRated ★ 1.0
Betty BlueRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Count of Monte CristoRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
Guess Who's Coming to DinnerRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Fisher KingRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 2.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0