Movies
Ratings
857
ContactRated ★ 4.0
Dead Man WalkingRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5
RomeoRated ★ 1.5
Leave a Message after BeepRated ★ 2.0
Where is my DVD?Rated ★ 2.0
Bravo, My LifeRated ★ 2.0
Running on EmptyRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 3.5
Once Upon a StudioRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.0