Titles you rated
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 2.0