Titles you rated
The MatrixRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0