Titles you rated
MidwayRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0