Titles you rated
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Dying YoungRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0