Movies
Ratings
23
CureRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 1.0
The ProposalRated ★ 1.0
ItRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
American PieRated ★ 0.5
PapillonRated ★ 0.5
X-Men: First ClassRated ★ 1.0
What Women WantRated ★ 1.0
The ThroneRated ★ 1.0
Hidden FiguresRated ★ 1.0
A Better TomorrowRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 0.5
The Hateful EightRated ★ 1.0
Our PresidentRated ★ 3.5