Titles you rated
Man on the EdgeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
RinguRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0