Movies
Ratings
100
SilmidoRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 2.5
The RockRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0