Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 4.0
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Willy Wonka & the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0